telefonicka infolinka 0944 933 466  emailovy kontakt ahoj@etila.sk  Dostupnost infolinky Pracovné dni od 8:00 do 17:00

telefonicka infolinka 0944 933 466
emailovy kontakt ahoj@etila.sk
Dostupnost infolinky Pracovné dni
od 8:00 do 17:00

Internetový obchod etila.cz - okna, dveře, garážová vrata, stínící technika

€ / EUR

Vyberte menu

€ / EUR

zł / PLN
Kč / CZK

Plastové okná a balkónové dvere

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť online nákupu plastových okien ako aj balkónových dverí na mieru z pohodlia domova. Je to úplne jednoduché. Stačí si nakonfigurovať okná ktoré vyžadujete a to všetko za mimoriadne atraktívne ceny. Cenu viete hneď.

Naša ponuka sa delí na okná tiedy STANDARD ktoré sú 5 komorové s dvoma dorazovými tesneniami a výberom izolačného dvojskla či trojskla, a okná triedy PREMIUM kde si môžete nakonfigurovať okná s profilových systémov ktoré sú 6 alebo 7 komorové s troma dorazovými tesneniami a izolačným trojsklom.

Ponúkame iba okná renomovaných výrobcov z profilových systémov

Plastové okna triedy STANDARD: Salamander greenEvolution 76 AD, Veka Softline 70 AD, Trocal 70, Trocal 76 AD
Plastové okná triedy PREMIUM: Trocal 76 MD, Salamander bluEvolution 82 MD, Salamander bluEvolution 92 MD, Veka Softline 82 MD, Kömmerling 88 MD

Veka Softline 70 AD

Väčšina výrobcov profilových systém postupne prechádza kvôli ekologickej výrobe na využívanie recyklovaných plastov. Plastové okná VEKA sú stále výnimočné tým, že sa radia do triedy "A", čo znamená že sa pri výrobe nevyužíva regranulát, resp. recyklovaný plast. Vďaka tomu majú výnimočnú pevnosť čo oceníte najmä pri montáži plastových okien. Profilový systém VEKA Softline 70 má dômyselne oddelených 5 komôr, pričom v jednej z komôr je umiestnená pozinkovaná oceľová výztuha. Vďaka hrubke stien profilu a uzavretej výztuhe je profil mimoriadne pevný vo zvaroch a v kombinácii s odolnosťou voči výrazným zmenám teplôt sa profil nekrúti ani v tmavých farbách. Okná VEKA 70 sú vybavené dvoma EPDM dorazovými tesneniami ktoré sú vymeniteľné. Pri výrobe okien Veka softline 70 AD používame celoobvodové kovanie WINKHAUS activPilot ktoré je jednoducho nastaviteľné. Okná Veka softline 70 si môžete kúpiť s izolačným dvojsklom hrúbky 24mm alebo izolačným trojsklom hrúbky 42mm. V kombinácii s použitím teplého rámika Swisspacer tak môžete získať tepelno-izolačné vlastnosti okna s hodnotou Uw = 1,4 W/m2K.

Veka Softline 82 MD