telefonicka infolinka 0944 933 466  emailovy kontakt ahoj@etila.sk  Dostupnost infolinky Pracovné dni od 8:00 do 17:00

telefonicka infolinka 0944 933 466
emailovy kontakt ahoj@etila.sk
Dostupnost infolinky Pracovné dni
od 8:00 do 17:00

Internetový obchod etila.cz - okna, dveře, garážová vrata, stínící technika

 
 

€ / EUR

Vyberte menu

€ / EUR

zł / PLN
Kč / CZK

Vedľajšie vchodové dvere ETILA G-DOOR | pruhovaný panel | drevoimitácia

- 30% OBĽÚBENÉ

Vyrábané na mieru podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa. 

Šírka dverí v mm:
Výška dverí v mm:
Spôsob montáže:
Prevedenie prahu:
Smer otvárania:
Otváranie dverí:
Prídavný zámok:
Farba zárubne a lemových profilov:
Umiestnenie kľučky:
vpravo 0
vľavo 0
Výrobca: PEMAT
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: DV/3PR/DRV
Dostupnosť: Výroba na mieru do 14 dní
378.28 bez DPH
453.93 ks
Pôvodná cena 648.47, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vedľajšie vchodové dvere ETILA G-DOOR, výplň - panel s pruhom , drevoimitačné farby

Návod na zameranie a montáž


Jednokrídlové vedľajšie vchodové dvere ETILA G-DOOR sú určené pre menej frekventované dvere do domu, dielne, skladu či garáže. Jednoduchosť konštrukcie predurčuje dverám dlhú žinotnosť a funkčnosť. Svojím unikátnym dizajnom vďaka použitiu sendvičových panelov si tieto vedľajšie dvere získali nejedného majiteľa novostavby či kutila s vyberaným vkusom. Garážové dvere ETILA G-DOOR ponúka vysokú úroveň bezpečnosti, pohodlia používania ako aj výbornú tepelnú izoláciu. 42mm hrubý sendvičový panel ktorý je vyplnený PUR penou zabezpečí nízke tepelné straty, koeficient prestupu tepla je až 1,0W/(m2K). Jednotlivé panely do seba pri výrobe zapadnú, čím vytvoria celistvú plochu bez medzier. Lemový profil a zárubňa je z hliníkových profilov v striebornej farbe (natural elox) alebo vo farbe panelov, kedy sú profily zo strany exteriéru opatrené renolitovou fóliou. Dvere je možné vybaviť obojstrannou kľučkou alebo guľou a kľučkou s cylindrickým zámkom, dodatočným zámkom a gumovým dorazom aby pri otvorení na 180° kľučka či časť krídla nenarazila do tvrdého podkladu..

Panel zo strany interiéru je vždy biely so štruktúrou STUCCO, zo strany exteriéru si môžete vybrať z ponuky farieb, ktoré sú zlatý dub, orech, mahagón, eiche dunkel (bahenný dub). Panely sú vyrábané zložitou viackorovou striekanou povrchovou úpravou. Nejedná sa o fóliu, ktorá sa v minulosti odlupovala od panelov.


Vedľajšie vchodové dvere ETILA G-DOOR je možné dovybavit okienkami či nadsvetlíkom. Variabilita rozmerov okienok, či ich umiestnenia nedovoľuje túto možnosť ponúkať na eshope. V prípade požiadavky na vybavenie brány okienkami, svetlíkom, či vyrobenie dverí v neštandardnej farebnej kombinácii nás prosím kontaktuje na ahoj@etila.sk.