telefonicka infolinka 0944 933 466  emailovy kontakt ahoj@etila.sk  Dostupnost infolinky Pracovné dni od 8:00 do 17:00

telefonicka infolinka 0944 933 466
emailovy kontakt ahoj@etila.sk
Dostupnost infolinky Pracovné dni
od 8:00 do 17:00

Internetový obchod etila.cz - okna, dveře, garážová vrata, stínící technika

€ / EUR

Vyberte menu

€ / EUR

zł / PLN
Kč / CZK

Sekčná garážová brána ETILA SILENT | panel s pruhom | drevoimitácia

- 40% NOVINKA VÝROBA NA MIERU

Vyrábané na mieru podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa. 

Šírka stavebného otvoru v mm:
Výška stavebného otvoru v mm:
Výška nadpražia v mm:
Spôsob ovládania:
Núdzový otvárač:
Personálne dvere:
Výrobca: etila
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SGB/1PR/DRV
Dostupnosť: Výroba na mieru do 14-28 dní
829.92 bez DPH
995.90 ks
Pôvodná cena 1 659.83, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sekčná garážová brána ETILA SILENT

Návod na zameranie a montáž


Brána ETILA SILENT je určená pre tých najnáročnejšich zákazníkov ktorí vyžadujú vysokú úroveň komfortu, bezpečnosti, pohodlie používania ako aj výbornú tepelnú izoláciu. 40mm hrubý sendvičový panel ktorý je vyplnený PUR penou zabezpečí nízke tepelné straty, koeficient prestupu tepla je až 1,0W/(m2K). Jednotlivé panely do seba zapadajú, čím vytvoria celistvú plochu bez medzier. Zámky brány sú špecialne tvarované, aby nedošlo k pricviknutiu prstov medzi jednotlivé sekcie. Panel je zo strany interiéru vždy biely, zo strany exteriéru si môžete vybrať z ponuky farieb, ktoré sú zlatý dub alebo orech. Po pozinkovanej oceľovej dráhe sú panely vedené kolieskami ktoré sú opatrené gumenou vrstvou a držiaky koliesok obsahujú vložky zo špeciálneho nylónu, čo zamedzí priamemu kontaktu kovu o kov a tak zaručí bráne extrémne tichý chod.

Každá sekčná garážová brána je vybavená dvoma pružinami s bezpečnostnými poistkami ktoré zamedzia pádu brány pri prasknutí pružiny. Spodné pánty sú staviteľné aby bolo možné bránu dokonale vyvážiť a zaručiť jej plynulý chod.


Sekčnú garážovú bránu môzete ovládať manuálne ale aj motoricky. Súčasťou motora je dodávaná remeňová dráha pohonu, ktorá je na rozdiel od iných výrobcov v štandarde, bez príplatku. S motorom sú dodávané 2ks diaľkových ovládačov.

Motor je možné zvoliť ako klasický, ovládaný iba diaľkovým ovládačom alebo môže byť vybavený aj wifi príjmačom so smart funkciami. Po pripojení na wifi a spárovaní s mobilnou aplikáciou, môžete svoju garážovú bránu ovládat odkiaľkoľvek na svete.

Bezpečnosť pri motorickom ovládaní je zabezpečená detekciou prekážky, čo znamená že pri narazení spodnej sekcie na prekážku sa motor zastaví a rýchlo zodvihne bránu o pár centimetrov.

Doplnkové príslušenstvo k smart motoru ako je nástenný ovládač, prenosný diaľkový ovládač ako aj bezdrôtová kamera nájdete v sekcii príslušenstvo pre garážové brány.


Sekčnú grážovú bránu môžete dovybavit núdzovým otváračom ktorý slúži na odpojenie brány od dráhy motora, čo Vám umožní otvorenie brány z exteriéru, v prípade motorického ovládania napr. pri výpadku elektriny. Prípadne môžete nahradiť núdzový otvárač záložným zdrojom, ktorý bude napájať motor počas doby výpadku elektriny.

Sekčná garážová brána môže byt vybavená aj personálnymi dverami ktoré sú ideálnym riešením častého prechodu osôb cez garážovú bránu. Pre zabezpečenie ochrany garážovej brány, personálne dvere obsahujú elektronagnetický spínač ktorý nedovolí pohyb brány, kým sú personálne dvere otvorené.

Sekčnú garážovú bránu môžete taktiež dovybavit okienkami, ale aj presvetľovacou sekciou. Variabilita rozmerov okienok, či ich umiestnenia nedovoľuje túto možnosť ponúkať na eshope. V prípade požiadavky na vybavenie brány okienkami, presvetľovacou sekciou, alebo aj v prípade akejkoľvek nejasnosti nás prosím kontaktuje na ahoj@etila.sk.