telefonicka infolinka 0944 933 466  emailovy kontakt ahoj@etila.sk  Dostupnost infolinky Pracovné dni od 8:00 do 17:00

telefonicka infolinka 0944 933 466
emailovy kontakt ahoj@etila.sk
Dostupnost infolinky Pracovné dni
od 8:00 do 17:00

Internetový obchod etila.cz - okna, dveře, garážová vrata, stínící technika

€ / EUR

Vyberte menu

€ / EUR

zł / PLN
Kč / CZK

Rolovacia garážová brána ETILA ROLLO | drevoimitačné farby

- 30% NOVINKA

Vyrábané na mieru podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa. 

Šírka brány v mm:
Výška brány v mm:
Prejazdná šírka v mm:
Po zadaní rozmeru brány sa zobrazí rozmer prejazdnej šírky brány.
Prejazdná výška v mm:
Po zadaní rozmeru brány sa zobrazí rozmer prejazdnej výšky brány.
Strana motora a núdzového ovládania:
Spôsob ovládania:
Núdzové ovládanie:
Smerovanie boxu:
Výrobca: etila
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: RGB/PA77/ID
Dostupnosť: Výroba na mieru do 14-28 dní
1 075.33 bez DPH
1 290.39 ks
Pôvodná cena 1 843.41, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Rolovacia garážová brána ETILA ROLLO

Návod na zameranie a montáž


Garážová brána ETILA ROLLO je určená pre inštaláciu na miesta, kde nie je možnosť použiť sekčnú garážovú bránu z dôvodu nedostatku miesta, či požiadavky na automatizáciu ktorú by taká krídlová garážová brána neumožnila. Konštrukcia brány umožňuje jej inštaláciu pred otvor, za otvor ako aj do otvoru. Konštrukcia je tvorená z hliníkových vodiacích líšt ako aj hliníkoveho boxu s lamelami a trubkovým motorom na 230V. Motor je vybavený núdzovým odblokovaním pomocou kľuky, čo umožní otvorenie ako aj zatvorenie brány pri výpadku el. energie alebo poruchy motora.

POZOR! Kľuka núdzového otvárania slúži výhradne na otváranie brány v prípade výpadku elektrickej energie. Nie je vhodné ju využívať na každodenné otváranie.

Pri výbere ovládania brány s riadením LIFE je možné bránu vybaviť fotobunkami, majákom ako aj inými perifériami.


 

Lamela PA77

Obal lamely je tvorený extrudovaným hliníkom ktorý je farebne upravený nástrekom alebo kašírovaním laminátovej fólie (renolit). Jadro lamely je vyplnene PUR penou s vysokou hustotou vďaka čomu lamela má vyššiu pevnosť v ohybe a zároveň tak získa dobré tepelno-izolačné vlastnosti.

 

Spodné ukončenie lamely

Lamely rolovacej garážovej brány sú vďaka svojmu tvaru a použitým materiálom výnimočne pevné. Aby však ochránili Váš majetok a teplo, je potrebné ich ukončiť. Ukončenie pozostáva z hliníkového proflu v čiernej farbe a gumeným tesnením. Vďaka svojmu tvaru a rozmerom dokáže dokonale skopírovať drobné nerovnosti podlahy. 

 

Vodiaca lišta

Vodiaca lišta vymedzuje pohyb lamiel do strán. Rovnako je dôležitá šírka, aby pri drobnom ohybe pancieru nedošlo k jeho vysunutiu z vodiacic líšt. Nasunuté kĺzne pásky a štetinkové tesnenie zaručí hladký chod ako aj tesnosť vodiacej lišty aby tak nedochádzalo k únikom tepla. 

Box 300mm pre výšku brány do 2400mm

Bežné privátne brány s výškou do 2400mm sú vybvené boxom s výškou 300mm. Box je tvorený hliníkovým plechom z dvoch kusov, pričom revízna klapka (predný plech) je odnímateľný pre potreby servisu a údržby.

Box 360mm pre výšku brány nad 2400mm

Rolovacie garážové brány brány s výškou nad 2400mm sú vybvené boxom s výškou 360mm. Box je tvorený hliníkovým plechom z dvoch kusov, pričom revízna klapka (predný plech) je odnímateľný pre potreby servisu a údržby.


Rolovaciu garážovú bránu môžete taktiež vybaviť aj vetracími lamelami alebo okienkovými lamelami. Možnosť výberu ich množstva, kombinácii a umiestnenia, nedovoľuje túto možnosť ponúkať na eshope. V prípade požiadavky na vybavenie brány vetracími lamelami alebo lamelami s okienkami, ale aj v prípade akejkoľvek nejasnosti nás prosím kontaktuje na ahoj@etila.sk.