telefonicka infolinka 0944 933 466  emailovy kontakt ahoj@etila.sk  Dostupnost infolinky Pracovné dni od 8:00 do 17:00

telefonicka infolinka 0944 933 466
emailovy kontakt ahoj@etila.sk
Dostupnost infolinky Pracovné dni
od 8:00 do 17:00

Internetový obchod etila.cz - okna, dveře, garážová vrata, stínící technika

€ / EUR

Vyberte menu

€ / EUR

zł / PLN
Kč / CZK

Krídlová garážová brána ETILA WIND | pruhovaný panel | drevoimitácia

- 30% NOVINKA

Vyrábané na mieru podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa. 

Šírka brány v mm:
Výška brány v mm:
Spôsob montáže:
Otváranie brány:
Prevedenie prahu:
Farba lemovania:
Strieborná - ELOX 0
Aktívne krídlo:
pravé 0
ľavé 0
Delenie krídel:
symetrické (50:50) 0
nesymetrické 0
Poznámka:
Výrobca: PEMAT
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: KGB/3PR/DRV
Dostupnosť: Výroba na mieru do 14 dní
821.18 bez DPH
985.42 ks
Pôvodná cena 1 407.74, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krídlová garážová brána ETILA WIND

Návod na zameranie a montáž


Krídlová brána ETILA WIND je mimoriadne vhoná na miesta, kde nie je možné nainštalovať sekčnú garážovú bránu alebo rolovaciu garážovú bránu alebo je potrebné cez bránu často prechádzať.. Pre jej inštaláciu nie je potrebné žiadne nadpražie. Dvojkrídlová brána ETILA WIND je obľubená najmä v radovej garážovej zástavbe kde dochádza k výmene starej brány za novú. Svojím unikátnym dizajnom vďaka použitiu sendvičových panelov si táto garážova brána získala aj nejedného majiteľa novostavby. Krídlova brána ETILA WIND ponúka vysokú úroveň bezpečnosti, pohodlia používania ako aj výbornú tepelnú izoláciu. 40mm hrubý sendvičový panel ktorý je vyplnený PUR penou zabezpečí nízke tepelné straty, koeficient prestupu tepla je až 1,0W/(m2K). Jednotlivé panely do seba pri výrobe zapadnú, čím vytvoria celistvú plochu bez medzier. Lemový profil a zárubňa je z hliníkových profilov v striebornej farbe (natural elox). Štandardne je brána vybavená obojstrannou kľučkou s cylindrickým zámkom, horným a dolným zástrčom, zarážkou proti vetru na každom krídle a gumené dorazy.

Panel je zo strany interiéru vždy biely, zo strany exteriéru si môžete vybrať z ponuky farieb, ktoré sú zlatý dub alebo orech. Jednoduchá konštrukcia predurčuje bráne bezproblémové používanie a dlhú životnosť.


Krídlovú garážovú bránu môžete taktiež dovybavit okienkami či nadsvetlíkom. Variabilita rozmerov okienok, či ich umiestnenia nedovoľuje túto možnosť ponúkať na eshope. V prípade požiadavky na vybavenie brány okienkami, svetlíkom, či vyrobenie brány v neštandardnej farebnej kombinácii nás prosím kontaktuje na ahoj@etila.sk.